888

میزبان سایت خود را مطمئن تر انتخاب کنید!

WebHostingReview، یکی از مشکلاتی که اکثر کسانی که قصد راه اندازی وب سایتی را برای خود دارند، انتخاب هاست مناسب و البته مطمئن است، که به کمک این سایت شما می توانید با وب هاستینگ های بیشتری آشنا شوید و همچنین نظر برخی از مشتریان آنها را ملاحضه نمایید تا بتوانید در انتخاب هاست خود راحت تر تصمیم بگیرید ..

WebHostingReview

- مشاهده سایت WebHostingReviewمنبع:
http://feeds2.feedburner.com

889

قالب جدید و فارسی شده Striped برای وردپرس

یکی دیگر از قالب هایی که به نظرم جالب می اومد رو برای استفاده شما دوستان آماده کردم که امیدوارم موردپسند قرار بگیره

Striped WordPress Theme

+ دانلود پوسته Stripedمنبع:
http://feeds2.feedburner.com

783

PC Magazine , April 2009

PC Magazine , April 2009

پی‌سی مگزین یك مجله‌ی كامپیوتری است كه ماهی دوبار منتشر می‌شود (به استثنای ماه‌های ژانویه و جولای). اولین شماره‌ی این مجله در ژانویه‌ی 1982 به صورت ماهنامه و به نام «پی‌سی» منتشر گردید (عبارت مگزین  بعدها و در هنگام تغییر اساسی نشانه‌ی مجله در ژانویه‌ی 1986 به آن اضافه شد). این مجله از سال 1983 به صورت دو ماهانه منتشر می‌شود و هر شماره‌ی آن بالغ بر 800 صفحه می‌گردد. اما شماره‌ی اینترنتی آن معمولاً دارای 70 تا 100 صفحه است. در هر حال مقاله‌ی ویژه‌ی این شماره‌ به راهنمای کامل شبکه‌های خانگی اختصاص دارد.

با این مقدمه و معرفی، چهارمین شماره‌ی سال 2009 این مجله‌ی معتبر در قطع پی‌دی‌اف و به حجم تقریبی 12 مگابایت را در 52 صفحه می‌توانید در ادامه‌‌ی متن دریافت كنید. برای بازدید از سایت رسمی این نشریه نیز می‌توانید این‌جا را كلیك كنید...منبع:
http://e-magazines.blogfa.com

784

The Cambridge Guide to Australian English Usage


The Cambridge Guide to Australian English Usage

این کتاب نکات کلیدی در سبک و روش استفاده از زبان انگلیسی را در کشور استرالیا نشان می‌دهد. به این ترتیب کاربردهای متفاوت در املای لغات، نقطه‌گذاری، و انتخاب کلمات در استرالیا را فراخواهید گرفت و تأثیر انگلیسی انگلستان و امریکا را بر آن مشاهده خواهید کرد.این کتاب برای تمام کسانی تدوین شده است که به نوعی می‌خواهند در استرالیا زندگی کرده و یا به تحصیل بپردازند و نیاز دارند که به شیوه‌ی خاص آنان به زبان انگلیسی تکلم نمایند.

این کتاب در قطع پی‌دی‌اف و 926 صفحه در حدود دو و نیم مگابایت حجم دارد و برای دریافت آن کافی است خودتان را به ادامه‌ی متن برسانید. برای بازدید از غرفه‌ی این کتاب نیز می‌توانید از آمازون دیدن فرمایید...منبع:
http://e-magazines.blogfa.com

785

Web Marketing For Dummies, 2nd Edition


Web Marketing For Dummies, 2nd Edition

نقشه‌ای بكشید، یك سایت دو دهنه‌ی خوب طراحی كنید، و برای محصولات یا خدمات خود آن را تبلیغ نمایید. اما همه‌ی این‌ها به آن معنی نیست كه می‌توانید از موفقیت تجارت خود در اینترنت مطمئن باشید. این كتاب راه و رسم درست كردن یك سایت فروشگاهی خوب را نشان‌تان می‌دهد، از جمله آن‌كه چطور سایتی بسازید كه بازدیدكنندگان را همواره به خود جلب نماید. سپس روش‌های بهینه‌سازی در موتورهای جست‌و‌جو را فراخواهید گرفت و آن وقت باید بنشینید و اسكناس‌های‌تان را - گونی، گونی- بشمارید.

چاپ دوم این كتاب در قطع پی‌دی‌اف و 432 صفحه در حدود ده مگابایت حجم دارد و برای كسانی كه می‌خواهند حق خود را از وب بگیرند، فرصت مغتنمی است كه به ادامه‌ی متن بروند. برای بازدید از غرفه‌ی این کتاب نیز می‌توانید به آمازون سر بزنید...منبع:
http://e-magazines.blogfa.com

786

Cambridge Practice Tests for IELTS 1


Cambridge Practice Tests for IELTS 1اولین كتاب از سری آزمون‌های آزمایشی كمبریج برای كسانی كه می‌خواهند امتحان  IELTSبدهند و خود را برای ادامه‌ی تحصیل در انگلستان و استرالیا آماده نمایند. این كتاب شامل مقدمه‌ای بر مدول‌های مختلف امتحان  و هم‌چنین تشریح نوع سوالات و نحوه‌ی پاسخ‌گویی به آن‌هاست. با وجود مواد ارائه‌شده در این كتاب و نوارهای كاست ضمیمه‌ی آن – كه به منظور امتحان قدرت شنیداری زبان انگلیسی به كار می‌روند- می‌توانید در خانه به تنهایی این دوره را پشت سر بگذارید.

این كتاب در قطع پی‌دی‌اف و 150 صفحه در حدود دو و نیم مگابایت حجم دارد، اما چهار نوار كاست نیز به پیوست آن منتشر شده است كه همه‌ی آن‌ها را می توانید در ادامه‌ی متن دریافت كرده و برای این امتحان اولین قدم خود را بردارید...منبع:
http://e-magazines.blogfa.com

787

The 504 Absolutely Essential Words


The 504 Absolutely Essential Words

این مجموعه‌ی لغات که به دقت گردآوری شده است، عصاره‌ی کلماتی هستند که برای هر کس که با زبان انگلیسی سر و کار دارد،ضروری به شمار می‌روند. این کتاب شامل 42 درس کوتاه اما عملی برای یادگرفتن کلمات و طرز ساخت آن‌هاست و هر درس شما را با 12 کلمه‌ی جدید آشنا نموده و طریقه‌ی استعمال آن‌ها را در جملات و مقالات کوتاه به خوبی نشان می‌دهد.  به علاوه با تمرینات و آزمون‌هایی که در انتهای هر بخش وجود دارد، می‌توانید دانسته‌های خود را نیز محک بزنید.

این کتاب در قطع پی‌دی‌اف و 144 صفحه در حدود هفت مگابایت حجم دارد و اگر خودتان را به ادامه‌ی متن برسانید می‌توانید آن را دریافت کنید. برای بازدید از غرفه‌ی این کتاب نیز می‌توانید از آمازون دیدن فرمایید...منبع:
http://e-magazines.blogfa.com

788

The Complete Guide to Learning a Language


The Complete Guide to Learning a Language

یادگرفتن زبان انگلیسی نباید مشکل باشد- در حقیقت این کار می‌تواند هم ساده و هم مفرح باشد. این کتاب یه شما نشان می‌دهد که سریع‌ترین، موثرترین، و سرگرم‌کننده‌ترین روش برای آموختن زبان خارجی کدام است و چطور می‌توانید انواع روش‌های موجود را پیدا کرده ، سبک یادگیری خود را کشف نموده و بهترین دوره‌ای را که مناسب توانایی‌ها و استعداد شماست، به دست آورید.

این کتاب در قطع پی‌دی‌اف و 190 صفحه در حدود پنج مگابایت حجم دارد و برای دریافت آن کافی است به ادامه‌ی متن تشریف ببرید. اگر می‌خواهید جزییات بیش‌تری در مورد این کتاب بدانید، می‌توانید به آمازون سر بزنید...منبع:
http://e-magazines.blogfa.com

789

PC World , April 2009

PC World , April 2009

شماره‌ی آوریل سال 2009 مجله‌ی پی‌سی ورلد مثل همیشه یك شماره‌ی پر و پیمان است است با مقاله‌ی ویژه‌ی  «31 فوت وفن حرفه‌ای برای بهره‌وری بیش‌تر از توصیه‌های فنی»، و چندین و چند مقاله‌ی متنوع و كاربردی دیگر كه از جمله مطالب عمده و حواندنی این شماره هستند. در بین مجلات كامپیوتری كه از سوی كامپیوتران معرفی می‌شوند، این مجله همواره از جایگاه و اعتبار خاصی برخوردار است چرا كه مطالب آن همیشه تازه و كاربردی و در عین حال خواندنی و جذاب هستند و به هر حال این شماره‌ از شماره‌های خواندنی‌ این مجله است.

شماره‌ی جدید این مجله در قطع پی‌دی‌اف و 188 صفحه به حجم تقریبی 16مگابایت را كه تازه از تنور درآمده است، می‌توانید در ادامه‌ی متن ورق بزنيد. برای بازدید از سایت رسمی این نشریه نیز می‌توانید این‌جا را كلیك كنید...منبع:
http://e-magazines.blogfa.com

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic