8569

ماکسیما کیفی ترین خودروی کشور

ماکسیما کیفی ترین خودروی کشور
نتایج آخرین رده بندی كیفی خودروها توسط شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی پارس خودرو، بر اساس اعلام نتایج آخرین رده بندی كیفی ترین خودروهای ساخت داخل، ماكسیما در جایگاه اول كیفی ترین خودرو كشور قرار گرفت.

خودرو مگان شركت پارس خودرو نیز مانند هفته های قبل در رده كیفی ترین خودروهای كشور قرار گرفت و مكان سوم جدول رده بندی كیفی ترین خودروهای ساخت داخل را به خود اختصاص داد.

تندر90 شركت ایران خودرو در مقام چهارم و 206 معمولی و SD این شركت نیز كه در هفته های گذشته و در غیاب خودرو ماكسیما به سطح بالای جدول آمده بود در مكان ششم و هفتم جدول قرا گرفت.در آخرین رده بندی اعلام شده توسط شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران در هفته هفتم سال 89 ، خودرو مگان ساخت شركت پارس خودرو حائز كسب سطح كیفی A+ به عنوان بالاترین سطح كیفیت شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران شد.

شركت پارس خودرو در سال 89 نیز با هدف ماندگاری در عنوان كیفی ترین خودروساز كشور و تبدیل شدن به كیفی ترین خودروساز خاورمیانه، تولید خودروهای خود را با شمارگان و كیفیت بسیار بالا ادامه خواهد داد و با كار مضاعف و همت مضاعف از همه توان خود در جهت بالابردن ضریب ایمنی و رفاهی متقاضیان استفاده خواهد كرد.

شركت پارس خودرو با تكیه بر افزایش كیفی بر كلیه محصولات خود و پرهیز از بزرگنمایی تك محصولی، با ورود خودروهای جدید دیگری به سبد محصولات با كیفیت خود مانند نیسان تینا و نیسان قشقایی، پارس خودرو گامهای بلند دیگری در عرصه تولید خودروهای با كیفیت و ایمن در كشور برداشته است.

منبع:
http://www.dordone.com

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic