8562

خدمت سربازی 21 ماه شد

سازمان وظیفه عمـومی نـاجـا اعلام كرد: مدت خدمت دوره ضرورت برای مشمولانی كه از فروردین سال 1391 به خدمت اعزام می‌شوند 21 ماه است.

به گزارش ایسنا، سازمان وظیفه عمـومی نـاجـا در خصوص مدت خدمت دوره ضرورت در سال 1391 اعلام كرد: برابر ابلاغ ستاد كل نیروهای مسلح مدت خدمت دوره ضرورت برای مشمولانی كه از فروردین ماه سال 1391 به خدمت اعزام می‌شوند به نسبت مدت قانونی آن كه 24 ماه بوده حسب مورد كاهش یافته است.

طبق آخرین ابلاغیه ستاد كل نیروهای مسلح مدت خدمت دوره ضرورت برای كاركنان وظیفه درنیروهای مسلح و یگان‌های حفاظت 21 ماه و این مدت برای كاركنان وظیفه مامور به دستگاه‌های غیرنظامی به جز یگان حفاظت 24 ماه است و همچنین مدت خدمت كاركنان وظیفه در مناطق جنگی و امنیتی درگیر 18 ماه و برای كاركنان وظیفه غیربومی در مناطق امنیتی غیردرگیر و مناطق عملیاتی و مناطق محروم و بد آب و هوا 19 ماه است.

به گزارش ایسنا، سربازانی كه در سال 90 و قبل ازآن به خدمت اعزام شده‌اند، مدت خدمت آنان برابر مقررات سابق (مناطق عادی 18ماه، مناطق جنگی و عملیاتی 16 ماه، مناطق محروم و بدآب وهوا 17 ماه ) است.


توقف اجرای معافیت سه برادری

طبق اعلام سازمان وظیفه عمومی، معافیت سه‌برادری از ابتدای سال جاری متوقف شد.

به گزارش ایسنا، سازمان وظیفه عمـومی نـاجـا اعلام كرد: معافیت سه برادری (بعنی معافیت یك فرزند از خانواده‌ای كه سه فرزند آن خدمت كرده) از سال 1388برابر مصوبات و ابلاغیه ستاد كل نیروهای مسلح به مرحله اجرا درآمد و تا پایان سال 1390 نیز استمرار داشت اما اجرای این معافیت از اول فروردین ماه 91 متوقف شده است.

سازمان وظیفه عمـومی نـاجـا به درخواست كلیه مشمولان كه تا پایان سال 90 واجد شرایط این معافیت بوده و درخواست خود را تا 29 اسفند ماه سال 90 از طریق دفاتر خدمات الكترونیك انتظامی (پلیس+10) به ثبت رسانیده باشند، رسیدگی خواهد شد.

منبع:
http://www.tabnak.ir/

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic