8434

خوش حالت تر دیده شدن موها بعد ازاتو

خوش حالت تر دیده شدن موها بعد ازاتو

دوست دارم موهامو صاف و لخت كنم و این كارو با اتوی مو به خوبی انجام میدم فقط مشكلم اینه كه بعد از اتو، موهام حالت خوابیده و چسبیده به سر را پیدا میكنه، چه كنم كه علاوه بر صافی ، پف دار و خوش حالت هم باشه؟
چطور میشه خوش حالتی و پف دار بودن موها را بعد از اتو كشیدن آنها نیز داشته باشیم ؟
خیلی وقتها موها را به خوبی اتو زده و از لختی و صافی آنها راضی هستیم اما صاف شدن زیاد آنها سبب چسبیدن آنها به سر و به قول معروف خوابیدن موها میشود .


برای اینكه مو بعد از اتو بهترین حالت خود را داشته و در عین صاف بودن پف و آهار خود را حفظ كند بهتر است قبل از اتو كشیدن، آنها را سشوار بكشید به طوری كه موها را به لایه هایی كه بتوان با یك برس گرد بزرگ حالت داد تقسیم كرده و از ریشه آنها را پف و حالت دهید و بعد از آن از باد سرد سشوار استفاده كرده، لابه لای موها كمی سشوار سرد بگیرید و تا این مرحله از هیچ كرم یا واكس و یا حتی شاینرها نیز استفاده نكنید و با تقسیم موها به لایه های كمتر شروع به اتو كشیدن كنید .
بعد از اتوی كامل موها هم كمی كرم یا واكس مو تنها به نوك انگشتان زده و از بالا به پایین لابه لا و روی موها بكشید .
دقت كنید از كرم و واكس مو زیاد استفاده نكنید چرا كه به خوابیدن و از دست دادن حالت موها می انجامد.
از شاینرها هم كه به صورت اسپری هستند با فاصله و با حركت دورانی دست به گونه ای كه روی موها پخش شود بزنید كه هم به براق و شفاف شدن موها كمك خواهد كرد و هم میتوان از آن به جای واكس و كرم مو برای ازبین بردن خورده موها استفاده نمود.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic