8403

رابطه نامشروع رئیس جمهورسابق امریکا با دختر 19ساله؛ او معتاد به رابطه جنسی بود! +تصویر

رابطه نامشروع رئیس جمهورسابق امریکا با دختر 19ساله؛ او معتاد به رابطه جنسی بود! +تصویر
معشوقه ی جوان "جان اف کندی" کتابی براساس خاطرات خود نوشته است که در آن جزئیات رابطه و درد و دل های رئیس جمهور امریکا در طول 18 ماه رابطه...

معشوقه ی جوان "جان اف کندی" کتابی براساس خاطرات خود نوشته است که در آن جزئیات رابطه و درد و دل های رئیس جمهور امریکا در طول 18 ماه رابطه با خود را شرح داده است.
میمی الفورد نوشته است: من 19 ساله بودم و دوران کارآموزی را در کاخ سفید می گذراندم. اما جان اف کندی مرا اغفال کرد. وی در کتاب خود نوشته است: من دچار شوک شده بودم. کندی در حقیقت به گونه ای رفتار می کرد که اتفاق طبیعی رخ داده است. وی چنیدن بار با رئیس جمهور سابق امریکا رابطه داشته و اخرین رابطه آنان به سه روز قبل از سفر سرنوشت ساز کندی به دالاس برمی گردد.


کندی به این دختر جوان گفته است: "ای کاش، تو هم به تگزاس می آمدی. زمانی که برگردم بهت زنگ می زنم" این دو حتی زمانی که وی واشنگتن را ترک کرده و به دانشگاه رفت، رابطه ی خود را حفظ کردند.
میمی الفورد
کندی و همسرش

این خانم 69 ساله که مدیر بازنشسته یک کلیسا و ساکن نیویورک است، در کتابش که "روزی روزگاری معما: رابطه ی من با رئیس جمهور جان اف کندی و پیامدهای آن" جزئیات دقیقی را از رابطه خود و رئیس جمهور معتاد به رابطه ی جنسی امریکا منتشر کرده است. الفور می گوید: ما رابطه نزدیکی با یکدیگر داشتیم و حتی کندی اغلب با من درد ودل می کرد و از من در مورد مرگ پسر کوجکش مشاوره می خواست.

میمی الفورد در 69سالگی

در زمان اوج بحران موشک کوبا در سال 1962،   و در حالی که دنیا در آستانه ی یک جنگ هسته ای بین امریکا و شوروی بود، کندی به معشوقه خود گفته بود: "من ترجیح می دهم که بچه هایم کمونیست باشند تا اینکه بمیرند"

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: روزگار نو

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات