8335

بوسیدن بازیگر سرشناس هالیوود جنجالی شد

عکس بوسیدن بازیگر سرشناس آمریکایی توسط "محمد البرادعی" به شدت مورد توجه شهروندان مصری قرار گرفته است.

«مشکلات و موانع واقعی در برابر دولت جدید مصر قرار خواهد گرفت!!!» 
این عبارتِ آغازینِ آخرین مقاله ای بود که «محمد البرادعی» رییس سابق سازمان بین المللی انرژی اتمی، و نامزد احتمالی انتخابات ریاست جمهوری مصر (که چندی پیش از قصد خود برای نامزد شدن انصراف داد)
 نوشته است.

این مقاله در روزنامه انگلیسی "فایننشال تایمز" منتشر شد و به گفته کارشناسان مسائل سیاسی مصر و جهان عرب، از اهمیت زیادی برخوردار بود زیرا پیش بینی های زیادی درباره آینده سیاسی مصر و وضعیت جاری در فرایند سیاسی این کشور در آن بیان شده بود. او حتی در این مقاله تصمیم خود برای انصراف از نامزد شدن را رسما اعلام کرد.

اما به رغم انتشار این مقاله مهم، شهروندان مصر بیشتر از آن به عکس بوسیدن "آنجلینا جولیا" بازیگر سرشناس سینماهای آمریکا توسط البرادعی اهمیت دادند و طی چند روز اخیر عکس آن در صفحات مختلف سایت های اجتماعی به طور گسترده پخش شده است.

این عکس به جشنواره سینمایی برلین اختصاص دارد که در آن البرادعی به "آنجلینا جولی" تندیس داد و پس از اهدای این تندیس او را بوسید.

 "آنجلینا جولی" در این جشنواره به عنوان بهترین بازیگر معرفی شد و لقب "بهترین بازیگر سینما برای صلح" را به خود اختصاص داد!شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات