تبلیغات
KLAS - » نمایـشگاه بیـن المللی خـودرو هند
8273

» نمایـشگاه بیـن المللی خـودرو هند


عکس ها در حال لود شدن میباشند...  شکیبا باشید!
در صورتی که هر یک از عکس ها باز نشد بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Show Picture را بزنید.
 

یازدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو هند به عنوان یکی از نمایشگاه های معتبر خودروی جهان در سال 2012 در روز پنجشنبه گذشته با حضور 1500 شركت از 24 كشور جهان از جمله آمریكا، چین، تركیه، ژاپن، آلمان، فرانسه و تایلند در محل نمایشگاههای تجاری هند در دهلی نو آغاز به كار كرد. به گزارش خبرگزاری فرانسه، شركت‌های خودروسازی فورد، فولكس واگن، هیوندای، جنرال‌موتورز و نیسان در بین برندهای حاضر در این نمایشگاه هستند. خودروسازان حاضر در نمایشگاه هند به ویژه روی رونمایی از خودروهای دو دیفرانسیلی حساب باز كرده‌اند. خودروهایی كه تقاضای خرید آن‌ها در هند رو به افزایش است. 

این نمایشگاه هفت روزه بطور مشترك توسط انجمن سازندگان قطعات خودرو هند و كنفدراسیون صنایع این كشور ترتیب یافته است. بطوریکه شركت‌های بزرگ خودروسازی جهان امیدوارند در شرایط ركود اقتصادی نمایشگاه خودرو هند بتواند شروع خوبی برای آن‌ها در سال 2012 رقم بزند. نمایشگاه خودروسازی هند هر دو سال یكبار در دهلی نو برگزار می شود و كارشناسان امور اقتصادی معتقدند كه ارزش صنعت خودروسازی این كشور در طول سال مالی جاری به میزان هفت درصد، در مقایسه با سال قبل از آن افزایش خواهد یافت.

"راجیو كول" رئیس كمیته هدایت یازدهمین نمایشگاه خودروسازی هند به خبرنگاران گفت كه یازدهمین نمایشگاه خوروسازی هند در یك فضای 115 هزار مترمربعی تشكیل شده است در حالیکه سال گذشته این نمایشگاه در یك فضای 125هزار مترمربعی برپا شده بود.

در این نمایشگاه 50 شركت مطرح صنعت خودروسازی محصولاتشان را به نمایش گذاشته و همچنین 24 شركت داخلی و هشت شركت بین المللی، مدلهای جدید خودروهای خود را برای نخستین بار در این نمایشگاه عرضه می كنند. علاوه بر این خودروها، هشت نوع موتورسیكلت جدید نیز از سوی كارخانه های هندی در این نمایشگاه در معرض دید بازدید كنندگان گذاشته می شود.

اولین نمایشگاه خودروسازی هند در سال 1986 برگزار شد كه در آن 100 شركت حضور فعال داشتند. ارزش سالانه معاملات خودرو در هند به 35 میلیارد دلار بالغ می گردد و این میزان معامله، هند را به صورت هفتمین سازنده بزرگ خودرو در جهان در می آورد. به این ترتیب، ارزش سالانه تجارت قطعات خودرو در هند 40 میلیارد است و انتظار می رود كه این میزان تا سال 2020 به 100 میلیارد دلار افزایش یابد.

در دهه گذشته اولین نمایشگاه هر سال، نمایشگاه خودروی دیترویت بود که در ژانویه برگزار می‌شد ولی بیشتر از پنج سال است که هند گوی سبقت را ربوده است و اولین نمایشگاه خودرو هر سال در دهلی برگزار می‌شود. البته این نمایشگاه در سال‌های قبل رونق زیادی نداشت ولی از دو سال قبل که رشد فروش در این کشور زیاد شد و تقاضا برای خودروهای لوکس در این کشور با افزایش 40 درصدی همراه بود نمایشگاه دهلی نیز در فهرست نمایشگاه‌های مهم دنیا قرار گرفت.

پیش بینی شده كه هند در طول یك سال آینده از برزیل پیشی گرفته و به صورت ششمین تولید كننده بزرگ خودرو در جهان در آید. درحال حاضر هند در صدد است كه به صورت بزرگترین تولید كننده خودروهای كوچك و دومین تولید كننده بزرگ انواع موتورسیكلت در جهان در آید. 
این نمایشگاه در میدان "پراگاتی" دهلی نو برپا شده و از 15 دی تا 21 دی ماه دایر است.AutoShow Delhi 2012نمایـشگاه بیـن المللی خـودرو هند
AutoShow Delhi 2012
AutoShow Delhi 2012


نمایـشگاه بیـن المللی خـودرو هند