8140

درخت کریسمسی که از ۲۵۰۰ گوشی موبایل ساخته شده !

cell tree عکس و معرفی درخت کریسمسی که از ۲۵۰۰ گوشی موبایل ساخته شده !

 درخت کریسمس که میبینید توسط یک فروشگاه لوازم الکترونیکی در…درخت کریسمس که میبینید توسط یک فروشگاه لوازم الکترونیکی در ویتنام با بکاربردن بیش از ۲۵۰۰ تلفن همراه غیر قابل استفاده ساخته شده است. این درخت به منظور برای بالا بردن سطح آگاهی از اثرات دستگاه های تلفن همراه در محیط زیست طی‌ دو هفته تکمیل شده است و در مقابل فروشگاه در جنوب شهر قرار گرفته است. به گفته مدیر فروشگاه روزانه ۷۰۰ – ۸۰۰ نفر برای دیدن و گرفتن عکس به این مکان می آیند.


۶۰ درصد جمعیت ویتنام زیر ۳۰ سال سن دارند و گوشی به عنوان نشانه از ثروت در یک کشور که از تورم رنج می برند دیده می شود ، بیش از ۵۰ میلیون دستگاه تلفن همراه در این کشور سالانه تبدیل به زباله الکترونیکی می شود.

ورایزون ، AT & T ، اسپرینت و تی موبایل هم بیکار نشسته اند و در زمان این رویداد برنامه های در جهت بازیافت دستگاه های الکترونیکی به ویژه تلفن همراه ها برگزارکرده اند ، فروشگاه Westcom قصد دارد پس از تعطیلات کریسمس این درخت کریسمس را به حراج بگذارند و درآمد حاصل را به خیریه اهدا کنند ، همچنین مدیر فروشگاه اضافه کرد ، که این شرکت در حال حاضر دست به جمع آوری گوشی های غیر قابل استفاده برای تزیین درخت کریسمس بزرگتر برای سال آینده زده است.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic