8127

جنجال عکس های بازیگر زن مشهور روی جلد مجله

majalle جنجال عکس های برهنه بازیگر زن مشهور روی جلد مجله

به گزارش نایس تو نت به نقل از آخرین نیوز، این  بار نوبت به هنرپیشه پاکستانی است که جنجال ساز شود با این تفاوت که وینا  مالیک اعتقاد دارد که مجله FHM عکسها را دستکاری کرده است بر روی شماره  دسامبر مجله FHM هند عکسی از وینا مالیک هنرپیشه پاکستانی قرار داده شده  است که باعث جنجال فراوانی شده است ولی وی علیرغم دفاع از انتشار عکسش بر  روی جلد مجله اعتقاد دارد که عکس اصلی نیمه برهنه بوده ولی مجله با دستکاری  کردن آنها را تمام عریان کرده است!

وی افزود من از گرفتن عکسهای جسورانه خوشم میاید اما عکس برهنه نگرفتم!

من به کسی اجازه نمیدهم که روسری ، شلوار و … را حذف کند . اگر قصد چنین کاری داشته باشم خودم انجام می دهم! و انکارش نیز نمیکنم.

در پاسخ به این حرفها سردبیر نشریه اعلام کرد که از تمام جریان گرفتن  فوتوشاتهای فیلمهای ویدئویی موجود است که نشان میدهد تصاویر دستکاری نشده  است خالکوبی روی بازو وینا ISI که علامت اختصاری سازمان اطلاعاتی ارتش  پاکستان است نیز جنجال آفرین شده است.

سردبیر نشریه به بی بی سی می گوید که این کار ایده من بود و وینا استقبال  کرد و از ما خواست که با حروف درشت آن را بنویسیم . قصد ما یک شوخی بود  چون در اینجا ضرب المثلی هست که زمانی که کارها خراب میشود میگویند کار ،  کار آی اس آی است.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic