7873

قصد دزدان برای تعرض به زن جلو دخترش

قصد دزدان برای تعرض به زن جلو دخترش

 عکس   قصد دزدان برای تعرض به زن جلو دخترش

تهران امروز: سارقینی که پس از سرقت طلاجات یک خانه ویلایی قصد تعرض به زن صاحبخانه را داشتند دستگیر شدند.

صبح ۱۷ مرداد ماه امسال زنی در منطقه نوبنیاد با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته و با حالتی مضطرب خبر از سرقت مقرون به اذیت و آزار خود خبر داد.

با حضور ماموران در محل این زن به آنها گفت: امروز من و دختر ۱۶ ساله ام در خانه ویلایی‌مان بودیم که یکمرتبه صدایی را از داخل حیاط شنیدم . ابتدا فکر کردم شوهرم است و برای همین در هال را باز کردم که یکمر تبه دو مرد مسلح به چاقو با تهدید من به مرگ مرا وادار به سکوت کرده و به داخل خانه آوردند. دخترم هم که با دیدن من در آن وضعیت قصد جیغ زدن و کمک زدن از همسایه ها را داشت با تهدید چاقوی دو مرد مهاجم وادار به سکوت شد.

سارقان پس از آنکه دستان و پاهای ما دو نفر را با طناب بستند شروع به گشتن خانه کرده تا پول ها و جواهراتمان را پیدا کنند. اما وقتی موفق به یافتن اشیای قیمتی نشدند چاقوی خود را زیر گلوی دخترم گذاشته و او را به شدت کتک زده و گفتند اگر محل نگهداری پول و جواهرات را نشان‌شان ندهم وی را خواهد کشت. من هم از ترس محل اختفای طلاجات و پول را گفته و آنها تمام پولها و جواهراتم به ارزش ۱۸ میلیون تومان را برداشتند. سپس یکی از آنها به سمت من آمد تا مرا مورد تعرض قرار دهد که یکمرتبه زنگ خانه به صدا درآمد. آنها هم به خیال اینکه ممکن است شوهرم باشد دست و پای خود را گم کرده و از طریق دیوار پشتی خانه که رو به یک فضای سبز بود از منزل خارج شدند.پس از رفتن سارقان با دندان طناب دست دخترم را باز کرده و او هم بعد از خلاص شدن با چاقو طناب های مرا برید. بلافاصله هم با همسرم و پلیس تماس گرفته و موضوع را به آنها گفتم.

با این شکایت کارآگاهان به بررسی محل وقوع جرم پرداخته و مشاهده کردند که این خانه ویلایی فاقد هرگونه حفاظ و نرده روی دیوار بوده و سارقان با وجو د ارتفاع بلند دیوار از آن بالا رفته و پایین پریده‌اند.

کارآگاهان در ادامه با راهنمایی زن مالباخته چهره یکی از سارقین را بازسازی کرده و با مراجعه به بانک مجرمین سابقه دار پلیس هویت وی به نام محمد را شناسایی کردند. با شناسایی متهم ماموران دستگیری این مجرم سابقه دار که بارها با اتهاماتی از جمله سرقت به زور ، سرقت توام با تجاوز به عنف و … روانه زندان شده بود را در دستور کار خود قرار داد و سرانجام ۱۲ شهریور ماه مخفیگاه وی در کیانشهر را کشف و متهم را که از ترس دستگیری زیر رختخواب‌های کمد دیواری مخفی شده بود به دام انداختند.

محمد پس از انتقال به اداره آگاهی با اقرار به جرم خود گفت همدست وی مهدی در خارج از تهران به سر می برد. با این اطلاعات مخفیگاه مهدی نیز شناسایی و وی نیز دستگیر شد.منبع:
http://www.softestan.com

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات